- Ширина420 мм
- Висота350 мм
- Глибина420 мм
- Розмір упаковки468х420х80 мм
- Вага9.23 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Стіл журнальний-1 МГ-6, Компаніт — стильний і функціональний елемент меблів, що стане зручним доповненням вітальні чи зони відпочинку. Сучасний дизайн і продумана форма роблять стіл універсальним рішенням для інтер’єрів у мінімалістичному, класичному та сучасному стилі.
Модель має зручну стільницю та додаткову поличку, що дозволяє розмістити журнали, книги, пульти, аксесуари та інші предмети. Конструкція забезпечує стійкість, а міцні матеріали гарантують довговічність. Стіл журнальний-1 МГ-6 допомагає організувати комфортний простір для відпочинку, прийому гостей і щоденного користування.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 420 мм |
| Глибина столика | 420 мм |
| Висота столика | 350 мм |
| Вага столика | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴










