- Ширина 850 мм
- Висота 804 мм
- Глибина 400 мм
- Розмір упаковки 860х400х136 мм
- Вага 32 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Тумба-1 МГ-5, Компаніт — компактна й функціональна модель для впорядкування простору у вітальні, спальні чи робочому кабінеті. Стриманий дизайн робить тумбу універсальною, що дозволяє легко поєднувати її з сучасними та класичними інтер’єрами.
Конструкція містить зручні відділення для зберігання, завдяки чому можна охайно розмістити особисті речі, документи, аксесуари чи невелику техніку. Міцні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації та збереження привабливого вигляду виробу. Тумба-1 МГ-5 — практичне рішення для організованого та комфортного простору.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 850 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 804 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 691 ₴










