- Ширина1700 мм
- Висота411 мм
- Глибина400 мм
- Розмір упаковки1700х408х84 мм
- Вага35.8 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба ТВ МГ-5, Компаніт — сучасне та зручне рішення для вітальні, створене для розміщення телевізора й мультимедійної техніки. Модель вирізняється стриманим дизайном і гармонійно поєднується з різними стилями інтер’єру. Завдяки комбінації відкритих та закритих відділень тумба допомагає впорядкувати простір, приховати зайві речі та забезпечує легкий доступ до техніки.
Виріб виготовлений із якісних матеріалів, що гарантують міцність і довговічність. Стильне оформлення, лаконічні форми та продумана функціональність роблять Тумбу ТВ МГ-5 практичним елементом меблів для комфортної та організованої вітальні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1700 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 411 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 069 ₴








