Топ

Журнальний столик Симфонія, Пєхотін
2 658 ₴
- Під замовлення
- Код: 24062106
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 2416 грн
Бетон - 2537 грн
Бетон - 2537 грн
Глибина, см: 40
Висота, см: 45
Колір: Дуб сонома/Горіх, Венге/Дуб сонома, Дуб молочний/Венге, Дуб сонома, Бетон
Матеріал ніжок: Ясень
Матеріал стільниці: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх, Дуб молочний, Венге |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 400 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 658 ₴







