
Журнальний столик Альт, Пєхотін
1 701 ₴
- Під замовлення
- Код: 24062104
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 1546 грн
Бетон - 1623 грн
Бетон - 1623 грн
Глибина, см: 52
Висота, см: 42
Колір: Дуб тахо, Горіх, Дуб сонома, Трюфель, Венге, Бетон
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал стільниці: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Дуб Сонома Трюфель, Горіх, Венге, Дуб сонома, Дуб сонома + трюфель |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 520 мм |
| Висота столика | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 701 ₴









