Новинка

Передпокій Палермо м'який, Модерн
від 3 785 ₴
- В наявності
- Код: 301108
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за категорією ткании:
1 категорія - 3605 грн
2 категорія - 3776 грн
3 категорія - 3945 грн
4 категорія - 4115 грн
5 категорія - 4286 грн
6 категорія - 4455 грн
7 категорія - 4625 грн
8 категорія - 4796 грн
Комплектація:
Вішак: (ШхГхВ) 83х3х130 см
Пуф: (ШхГхВ) 83х47х44 см
Внутрішнє наповнення: Пінополіуретан
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Матеріал каркасу: Шліфоване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал інших елементів: Березова фанера
ДВП: 2.5 мм
Ящик для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Зелений, Жовтий, Сірий, Лаванда, Рожевий, Фіолетовий, Бузковий, Кремовий, Білий, Блакитний, Бежевий, Коричневий, Капучіно, Чорний, Червоний, Бірюзовий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | фанера, ДСП |
| Фасади | тканина |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 830 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 1740 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 785 ₴




