Ширина, см: 39
Глибина, см: 45
Висота, см: 35
Колір: Дуб сонома / Білий, Дуб вінтаж / Білий, Дуб сонома, Дуб вінтаж
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 45
Висота, см: 35
Колір: Дуб сонома / Білий, Дуб вінтаж / Білий, Дуб сонома, Дуб вінтаж
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 39 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Висота тумби | 35 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴









