80х200 см - 2376 грн
90х200 см - 2424 грн
160х200 см - 3750 грн
Додаткова комплектація:
Ящик під ліжко (1 шт.) - 606 грн
Глибина, см: 203
Висота, см: 73
Колір: Дуб сонома / Білий, Дуб вінтаж / Білий, Дуб сонома, Дуб вінтаж
Спальне місце, см: 80х200, 90х200, 160х200
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
підстава: Вкладка дерев'яні ламелі
Матрац: Замовляються окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Додатково по шухлядам
- Для ліжка зі спальним місцем 80х200 та 90х200 см - комплектація від 1 до 2 ящиків
- Для ліжка зі спальним місцем 160х200 см - комплектація від 1 до 4 ящиків
Додатково по кольору: Колір "Дуб сонома / Білий" та "Дуб вінтаж / Білий" можливий лише при комплектації ліжка висувною шухлядою
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Дуб |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 83 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 73 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 495 ₴












