Ящик під ліжко (1 шт.) - 606 грн
Комплектація:
Шафа 2Д: (ШхГхВ) 85х55х190 см
Тумбочка: (ШхГхВ) 39х45х35 см
Ліжко 1сп: (ШхГхВ) 83/93х203х73 см. Спальне місце 80х200, 90x200 см
Колір: Дуб сонома / Білий, Дуб вінтаж / Білий, Дуб сонома, Дуб вінтаж
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Напрямні: Телескопи
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
підстава: Вкладка дерев'яні ламелі
Матрац: Замовляються окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Додатково по шухлядам: Комплектація від 1 до 2 ящиків
Додатково по кольору: Колір "Дуб сонома / Білий" та "Дуб вінтаж / Білий" можливий лише при комплектації ліжка висувною шухлядою
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Ліжко одноярусне | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Приліжкова тумба | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 2030 мм |
| Ширина ліжка | 830 мм |
| Висота ліжка | 730 мм |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Ширина спального місця | 800 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 850 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Висота шафи | 1900 мм |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумбочки | 390 мм |
| Глибина тумбочки | 450 мм |
| Висота тумбочки | 350 мм |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Додаткові характеристики дитячого комплекту | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 8 490 ₴












