Ширина, см: 179
Глибина, см: 61
Висота, см: 224
Колір: Піно беж лак / Піно беж
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП (лак, художній друк) + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 61
Висота, см: 224
Колір: Піно беж лак / Піно беж
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП (лак, художній друк) + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1790 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Висота | 2240 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 901 ₴







