Ширина, см: 62 (складений) / 124 (розкладений)
Глибина, см: 92
Висота, см: 76
Висота ніжок, см: 71
Вага, кг: 20
Колір: Дуб сонома трюфель, Дуб сонома
Матеріал стільниці: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал ніжок: Хромований метал
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 92
Висота, см: 76
Висота ніжок, см: 71
Вага, кг: 20
Колір: Дуб сонома трюфель, Дуб сонома
Матеріал стільниці: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал ніжок: Хромований метал
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
ВНИМАНИЕ! Оттенок товара на фото может отличаться от реального в зависимости от настроек Вашего монитора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1240 мм |
| Ширина столу | 920 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1240 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 917 ₴









