Хит

Шафа Кампус, Фенікс
4 039 ₴
- Під замовлення
- Код: 21062107
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 57
Глибина, см: 38
Висота, см: 190
Колір: Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 4
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 38
Висота, см: 190
Колір: Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 4
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 039 ₴




