Хит

Комод Кампус, Фенікс
3 614 ₴
- Під замовлення
- Код: 21062105
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 57
Глибина, см: 35
Висота, см: 139
Колір: Білий 110 / Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 35
Висота, см: 139
Колір: Білий 110 / Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1390 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 614 ₴




