Хит

Вішалка Кампус, Фенікс
1 938 ₴
- Під замовлення
- Код: 21062103
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 45
Глибина, см: 30
Висота, см: 188
Колір: Білий 110 / Дуб сонома
Корпуси: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 30
Висота, см: 188
Колір: Білий 110 / Дуб сонома
Корпуси: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 938 ₴




