
Ліжко Benefit (Бенефіт) 51, Елегант
11 158 ₴
- В наявності
- Код: 20062104
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 172
Глибина, см: 224
Висота, см: 88
Спальне місце, см: 160х200
Корпус: Дерево
Фасад / узголів'я: Mars 14 (SMT)
Основа: Дерев'яний каркас + Ламелі
Матрац: У комплект не входить
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Внутрішнє наповнення: Пінополіуретан, синтепон, флізелін, мелений пінополіуретан
Матеріал інших комплектуючих: Фанера, ДСП, ДСП ламіноване, ДВП, ДВП ламіноване
Упаковка: Гофрокартон + плівка
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 224
Висота, см: 88
Спальне місце, см: 160х200
Корпус: Дерево
Фасад / узголів'я: Mars 14 (SMT)
Основа: Дерев'яний каркас + Ламелі
Матрац: У комплект не входить
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Внутрішнє наповнення: Пінополіуретан, синтепон, флізелін, мелений пінополіуретан
Матеріал інших комплектуючих: Фанера, ДСП, ДСП ламіноване, ДВП, ДВП ламіноване
Упаковка: Гофрокартон + плівка
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 172 см |
| Ширина ліжка | 224 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 88 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП, фанера, натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 158 ₴






