Ширина, см: 173
Глибина, см: 40
Висота, см: 96
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал фасаду: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 40
Висота, см: 96
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал фасаду: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Графіт |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 173 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 96 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 644 ₴





