Комплектація вітальні:
- Шафа 63: (ШхГхВ) 63х35х195 см
- Шафа 74: (ШхГхВ) 74х35х127 см
- Комод ТБ: (ШхГхВ) 153х40х45 см
- Полиця: (ШхГхВ) 120х20х22 см
Корпус: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: МДФ + Скло
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 14
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2900 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Глибина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 047 ₴









