
Шафа ТВЦ 1.2 м, Фенікс
5 758 ₴
- Під замовлення
- Код: 08062136
Відправка з 07 квітня 2026120х45х210 см - 5758 грн
120х60х210 см - 6795 грн
120х45х240 см - 6763 грн
120х60х240 см - 7975 грн
Ширина, см: 120
Глибина, см: 45, 60
Висота, см: 210, 240
Ніша для ТБ (ШхВ), см: 116х66
Тип шафи: 2-х дверні
Матеріал: ДСП 16 мм
Кромка: Зовнішні частини – АБС товщиною 2 мм, внутрішні частини – ПВХ товщиною 0.5 мм
Особливості: Виробник ДСП Kronospan, край на фасаді ABS 2 мм, Корпус 0,5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
- ДСП Фенікс стандарт:
Венге магія, венге світлий, дуб сонома, білий 110, ваніль, дуб крафт білий, дуб крафт сірий, дуб крафт золотий, дуб сонома трюфель, горіх лісовий, горіх темний
- ДСП Фенікс нестандарт +5% до ціни корпусу та ціни фасадів дсп:
Сірий графіт, сірий (попелястий), німфея альба структурна
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Горіх темний, Горіх лісовий, Крафт білий , Дуб сонома, Дуб Крафт Білий, Ваніль, Дуб крафт золотий, Дуб сонома + трюфель, Білий, Сірий, Венге магія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 758 ₴





