
Шафа 4Д Марія, Світ Меблів
14 578 ₴
- Під замовлення
- Код: 13042147
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за розмівром:
150х57х220 см - 13129 грн
180х57х220 см - 15084 грн
Глибина, см: 57
Висота, см: 220
Колір: Біле золото / Дуб катання чорнийс
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1780 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 2170 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 578 ₴






