Ширина, см: 88
Глибина, см: 2
Висота, см: 64
Корпус: ДСП (задня стінка) + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 2
Висота, см: 64
Корпус: ДСП (задня стінка) + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Скло |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 880 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 774 ₴




