
Ліжко Марія, Світ Меблів
4 668 ₴
- Під замовлення
- Код: 13042142
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
e">Ціна ліжка за розміром спального місця:
Глибина, см: 207
Висота узголів'я, см: 98
Спальне місце, см: 120х200, 140х200, 160х200
Колір: Біле золото / Дуб катання чорний
Матрац та каркас: У комплект не входять
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Білий |
| Колір | Коричневий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Ніжки | ЛДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 668 ₴





