Ширина, см: 92
Глибина, см: 37
Висота, см: 193
Колір: Білий / Індастріал
Корпус: ДСП + Підсвітка
Фасад: МДФ + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 37
Висота, см: 193
Колір: Білий / Індастріал
Корпус: ДСП + Підсвітка
Фасад: МДФ + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 790 ₴






