
Стіл обідній Лаціо-Ліворно, Світ Меблів
8 963 ₴
- Під замовлення
- Код: 13042103
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 140
Глибина, см: 77
Висота, см: 80
Колір: Сатин, Прованс темний / Каштан
Корпус: ДСП
Стільниця та ніжки: ДСП, МДФ вкладки
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 77
Висота, см: 80
Колір: Сатин, Прованс темний / Каштан
Корпус: ДСП
Стільниця та ніжки: ДСП, МДФ вкладки
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Каштан |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 770 мм |
| Висота столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ, ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 963 ₴







