Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Матеріал виготовлення каркаса | меблевий щит |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | меблевий щит |
| Стать | Унісекс |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Покриття | Масло+віск |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Горіх |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 208 см |
| Глибина дитячого ліжка | 94 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 68 см |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Бук, Горіх, Тік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 350 ₴



