
Ліжко Ассоль з м'яким узголів'ям, Мікс-Меблі
19 348 ₴
- В наявності
- Код: 03012168
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | меблевий щит |
| Каркас ліжка | меблевий щит |
| Узголів'я ліжка | МДФ шпонований, меблевий щит |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 221 см |
| Ширина ліжка | 171 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 92 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 348 ₴




