Интернет магазин "Кредо-мебли" готов предложить Вам больше 1000 товаров.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Венге, Слонова кістка (ivory), Білий, Бук натуральний |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | меблевий щит |
| Каркас ліжка | меблевий щит |
| Узголів'я ліжка | меблевий щит |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 88 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 99 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 312 ₴










