
Ліжко дитяче двоярусне Ясна, Мікс-Меблі
11 732 ₴
- В наявності
- Код: 03012162
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Матеріал виготовлення каркаса | меблевий щит |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення фасаду | меблевий щит |
| Стать | Унісекс |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Стан | Новий |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Горіх темний, Горіх світлий, Венге, Білий, Слонова кістка (ivory) |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стандартні сходи | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 198 см |
| Глибина дитячого ліжка | 93 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 182 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 732 ₴






