Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Матеріал виготовлення каркаса | меблевий щит |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | меблевий щит |
| Стать | Унісекс |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Махонь, Горіх темний, Каштан, Білий, Слонова кістка (ivory), Горіх, Яблуня |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Матрац | Ні |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 198 см |
| Глибина дитячого ліжка | 89 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 82 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 628 ₴







