
Ліжко дитяче Адріатика, Мікс-Меблі
16 212 ₴
- В наявності
- Код: 03012160
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево, МДФ шпонований |
| Стать | Унісекс |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Махонь, Горіх темний, Каштан, Білий, Слонова кістка (ivory), Горіх, Яблуня |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Матрац | Ні |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 220 см |
| Глибина дитячого ліжка | 88 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 212 ₴









