
Столик журнальний Прадо, Мікс-Меблі
4 172 ₴
- В наявності
- Код: 03012150
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Форма стільниці | овальна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Полиці | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 920 мм |
| Глибина столика | 570 мм |
| Висота столика | 600 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 172 ₴



