
Столик-трансформер журнальний Батерфляй, Мікс-Меблі
4 200 ₴
- В наявності
- Код: 03012148
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 610 мм |
| Глибина столика | 910 мм |
| Висота столика | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 520 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 750 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 610 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 1210 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴



