Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Білий, Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Довжина столу | 930 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 930 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1230 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Білий/Сірий, Білий, Горіх темний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 628 ₴







