Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Кремовий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Довжина столу | 820 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 820 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ, ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП), МДФ фарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Венге темний/Кремовий |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 276 ₴







