Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Слонова кістка (ivory) |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Фасади | натуральне дерево, МДФ шпонований |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 49 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Слонова кістка/Горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 072 ₴



