Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип вітрини | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Слонова кістка (ivory) |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Фасади | натуральне дерево, МДФ шпонований, скло |
| Декоративні елементи | шпонований МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1200 мм |
| Глибина вітрини | 400 мм |
| Висота вітрини | 2250 мм |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Слонова кістка/Горіх, Горіх патину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 436 ₴









