
Кухонний куточок Шотландія, Мікс-Меблі
8 106 ₴
- В наявності
- Код: 03012116
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Склад кухонного куточка | |
| Стіл | Ні |
| Лавка кутова | 1 шт. |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1100 мм |
| Глибина куточка | 1550 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 910 мм |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Коньячний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність короби для зберігання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 106 ₴



