Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Основні | |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Білий |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Коричневий, Чорний, Жовтогарячий, Молочний, Білий |
| Ширина стільця | 520 см |
| Глибина стільця | 430 см |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 478 ₴









