
Стіл обідній Модерн D-900, Мікс-Меблі
4 508 ₴
- Під замовлення
- Код: 03012103
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх, Венге, Бук натуральний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево покрите шпоном |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Білий / Бук, Білий, Венге/Горіх |
| Форма стільниці столу | кругла |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | False |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 508 ₴







