
Стіл обідній Модерн 120, Мікс-Меблі
8 330 ₴
- В наявності
- Код: 03012101
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Довжина столу | 750 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево покрите шпоном |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Венге/Горіх |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 330 ₴



