Ширина, см: 316
Глибина, см: 50
Висота, см: 199
ТБ ніша, см: 89х63
Колір: Дуб вінтаж / Дуб сонома
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм + Скло
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 50
Висота, см: 199
ТБ ніша, см: 89х63
Колір: Дуб вінтаж / Дуб сонома
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм + Скло
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3160 мм |
| Глибина стінки | 500 мм |
| Висота стінки | 1990 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 890 мм |
| Висота | 630 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 445 ₴





