120х200 см - 3652 грн
140х200 см - 4302 грн
160х200 см - 4751 грн
Глибина, см: 207
Висота, см: 110
Спальне місце, см: 120х200, 140х200, 160х200
Колір: Артвуд світлий
Додатково: Матрац та каркас у комплект не входять
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП (з м'яким узголів'ям)
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 107 ₴





