Ширина, см: 170
Глибина, см: 43
Висота, см: 171
Колір: Дуб сонома / Дуб борас
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 43
Висота, см: 171
Колір: Дуб сонома / Дуб борас
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Пенал | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1700 мм |
| Глибина стінки | 430 мм |
| Висота стінки | 1710 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 902 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 897 ₴





