Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб артезіан |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Глибина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Склад стінки | |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Вітрина | 2 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Глибина стінки | 440 мм |
| Висота стінки | 2050 мм |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Дуб артизан/білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 134 ₴









