Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 138 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 76 см |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Північне дерево / Дуб крафт тютюно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 567 ₴








