Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Тип меблів | тумба |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1410 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 450 мм |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Дуб вотан/білий, Дуб вотан/Сірий графіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 767 ₴




