Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Товщина | 160 мм |
| Основні | |
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, Салони краси |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Дуб артизан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴





