Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Тип меблів | тумба |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1390 мм |
| Глибина тумби | 410 мм |
| Висота тумби | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 066 ₴




