Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 24 кг |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 660 мм |
| Висота столика | 470 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Дуб артизан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 186 ₴




