Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт сірий, Білий |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1980 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Склад комплекту | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Дуб артизан/білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 527 ₴






