Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Основні | |
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, Салони краси |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Дуб артизан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴






